Zastanawiasz się jak dokonać zapisu na kursy SEP? Wejdź po prostu

Informacje

Dodany: 2018-08-07
Kategoria: Karma dla psa

Tagi dla artykułu
Zastanawiasz się jak dokonać zapisu na kursy SEP? Wejdź po prostu

Przyjdź na kursy sep do 1kv

Chcesz zdobyć lepiej płatną posadę i większe grono klientów? Nie daj się przegonić konkurencji! Podnoś swoje umiejętności. Zainwestuj w szkolenia SEP, a zainwestowane pieniądze szybko ci się zwrócą. Stowarzyszenie SEP organizuje kursy dla osób z trzech specjalizacji. Program G1 elektryczny obejmuje wiedzę z zakresu urządzeń elektrotermicznych, oświetleń ulicznych, czy też sieci i instalacji o różnym napięciu. Z kolei w grupie G2 energetycznej poznasz przydatnych informacji o działaniu pomp, klimatyzacji, turbin parowych i wodnych, jak również wymienników ciepła. Uprawnienia SEP z kategorii G3 gazowej pozwolą tobie natomiast na eksploatację i dozorowanie urządzeń i instalacji gazowych czy też przemysłowych odbiorników paliw. Zdobywając Świadectwo Kwalifikacyjne z poszczególnych kategorii, wydajesz się bardziej godny zaufania dla klientów, a poza tym zdobywasz przewagę w procesie rekrutacji do nowej firmy.

Zastanawiasz się, jak dokonać zapisu na kursy SEP? Wejdź po prostu na stronę internetową Stowarzyszenia Elektryków. Będziesz mógł wtedy zarezerwować najlepiej pasujący tobie terminy. Na kurs musisz wygospodarować zaledwie jeden dzień. Szkolenia SEP trwają 4 h zegarowe, a zaraz po nich zdajesz egzamin ustny. Nie bój się jednak, że sobie z nim nie poradzisz. Nasi trenerzy, posiadający szerokie doświadczenie w przekazywaniu wiedzy, wytłumaczą ci dokładnie każdy temat, o jaki może zapytać Komisja Kwalifikacyjna. Na kursie materiał będzie przedstawiany w formie ciekawych slajdów multimedialnych, a poza tym otrzymasz dodatkowe broszury dydaktyczne. Jeżeli zależy tobie, żeby szybko otrzymać swoje uprawnienia SEP na papierze, dokonaj wpłaty zaraz po egzaminie. Sprawi to, że zostaną ci one wydane już po jednym dniu. Z innych formalności miej jeszcze tylko na uwadze, żeby zabrać ze sobą dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego twoją tożsamość.

Stowarzyszenie Elektroenergetyków Polskich rozlokowało swoje placówki w ponad 20 większych miastach w Polsce, takich jak Warszawa, Lublin, Bydgoszcz, Gliwice czy Olsztyn. Czekamy tam na ciebie w doskonale zorganizowanych, nowoczesnych pomieszczeniach wykładowych. Jeżeli jednak nie masz możliwości do nas dotrzeć, to w takim przypadku mamy dla ciebie genialną informację, która na pewno cię ucieszy. Uprawnienia SEP możesz zdobyć także prywatnie. Po prostu wskaż nam miejsce docelowe, a my wszystko tam dla ciebie zorganizujemy. Naszą ofertę kierujemy także do ludzi mówiących tylko w języku angielskim i niemieckim.

Na http://www.grupasilesiaszkolenia.pl/ co jeszcze czekasz? Zarejestruj się na nasze kursy SEP, zdaj egzamin i bądź ambitniejszy od swojej konkurencji.

Top